Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland (dubbelzijdig beschilderd)
Francois Morellet - 3 vierkanten (1990)
14k geel gouden ring met briljant geslepen diamant 0.25 ct - rm 19.25
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1912 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Marouflé |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede staat. Het doek is geplakt op karton, het bobbelt licht op een aantal plekken. Enig cracquelé. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.