Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1970 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 3 x 26 x 3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Postmoderne glasplaten van Hans Jürgen Richartz voor Mathildenhütte Solingen, uit de jaren '70.
Handgeblazen glas met abstracte decoratie in wit, bruin en groen, het bord is aan de onderkant gesigneerd "Richartz art Collection"
Hoogte: 3cm
Breedte: 26cm
Diepte: 24cm
Gewicht: 2 kg.
Ontwerper: Hans Jürgen Richartz
Fabrikant: Richartz Art Collection
Gefabriceerd: Duitsland 1970 tot 1979
Conditie: uitstekende staat, met slijtage consistent met de leeftijd, geen scheuren, chips of schade
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Conditie: uitstekende staat, met leeftijdsgebonden slijtage, geen scheuren, chips of beschadigingen | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: München, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.