Helena Tynell (1918-2016) Zonnefles "Aurinkopullo" voor Riihimäen Lasi Italië jaren 60
Bied mee
Afmetingen | 20 x 14.5 x 7 cm (h x b x d) |
Gewicht | 940 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 299