klassik
  5. klassik

klassik

Lid sinds 2003 / München, Duitsland

4 aangeboden items / 6 verkochte items

Helena Tynell - Sonnenflasche "Aurinkopullo" für Riihimäen Lasi Italien 60er Jahre kopen? Bied vanaf 299!
Helena Tynell (1918-2016) Fins Zonnefles "Aurinkopullo" voor Riihimäen Lasi Italië jaren 60
Afmetingen 20 x 14.5 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 940 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 299
Max Verboeket - Kunstglas Vase für Maastricht Kristalunie aus den 60er Jahren kopen? Bied vanaf 220!
Max Verboeket (1922-2015) Nederlands Max Verboeket kunstglazen vaas voor Maastrichtse Kristalunie uit de jaren 60
Afmetingen 20 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 2.3 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
H.J. Richartz - Hans Jürgen Richartz signierte Glasteller Deutschland 70er Jahren kopen? Bied vanaf 399!
H.J. Richartz Duits Hans Jürgen Richartz gesigneerde glasplaat Duitsland jaren '70
Afmetingen 3 x 26 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Frantisek Zemek - Frantisek Zemek mehrfarbige Glasaschenbecher aus den 60er Jahren kopen? Bied vanaf 110!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch Frantisek Zemek veelkleurige asbak
Afmetingen 9 x 21 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 970 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 110