Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Prachtig ingelijst. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.