Zeefdruk van Karel Appel (1921 - 2006). Titel; "About a cat". De zeefdruk op arches papier uit 1980 is zeer fraai ingelijst in een professionele zilverkleurige houten lijst met formaat 85 x 101 cm. Afhalen heeft de voorkeur. Het werk is te groot en te kwetsbaar voor normale verzending. Een koerier is mogelijk op de kopers kosten. Ik wil het werk ook brengen mits de afstand redelijk is.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland