Smoke
  5. Smoke

Smoke

Lid sinds 2011 / Gouda, Nederland

22 aangeboden items / 219 verkochte items

Anthon Hoornweg - "Seth, Goddess of the Hunt" - Brons - Nr. 18/20 - Gesigneerd - 22 x 16 x 23 cm kopen? Bied vanaf 850!
Anthon Hoornweg (1948) Nederlands "Seth, Goddess of the Hunt" - Brons - Nr. 18/20 - Gesigneerd - 22 x 16 x 23 cm
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 16 x 23 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
Alphons Freijmuth - "Idool" - litho uit 1995 - Nummer 98/100 kopen? Bied vanaf 50!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands "Idool" - litho uit 1995 - Nummer 98/100
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ger Lataster - Personage - litho uit 1992 - Epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Personage - litho uit 1992 - Epreuve d'artiste
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ger Lataster - Deux Personages - litho uit 1988 - Nummer 75/75 kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Deux Personages - litho uit 1988 - Nummer 75/75
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ger Lataster - Handreiking - litho uit 1991- Nummer E. A. kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Handreiking - litho uit 1991- Nummer E. A.
Techniek Litho
Afmetingen 56.5 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ger Lataster - Schilder aan het werk - litho uit 1976- Nummer 6/60 kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Schilder aan het werk - litho uit 1976- Nummer 6/60
Techniek Litho
Afmetingen 56.5 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Henderikse - "Susie and John" - Blinddruk/ Preegdruk/Reliëfdruk 2015 - 80 x 60 cm - E.A. kopen? Bied vanaf 550!
Jan Henderikse (1937) Nederlands "Susie and John" - Blinddruk/ Preegdruk/Reliëfdruk 2015 - 80 x 60 cm - E.A.
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Borek Sipek - Gesigneerd vaasje of glas met roze oren - Ajeto - 2002 -hoogte 25 cm breed 10 cm kopen? Bied vanaf 195!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Gesigneerd vaasje of glas met roze oren - Ajeto - 2002 -hoogte 25 cm breed 10 cm
Afmetingen 25 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Anton Heyboer - Moeder (Madonna) met kind - Krijt - 1996 - 31 x 21 cm kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder (Madonna) met kind - Krijt - 1996 - 31 x 21 cm
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Borek Sipek - Enrico IV - Helder geslepen glas met motieven en paarse kraag - 24 cm hoog kopen? Bied vanaf 250!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Enrico IV - Helder geslepen glas met motieven en paarse kraag - 24 cm hoog
Afmetingen 24 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 250
Borek Sipek - Blauw Kristallen Vaas - Gesigneerd op de voet - hoogte 50 cm breedte 13 cm kopen? Bied vanaf 385!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Blauw Kristallen Vaas - Gesigneerd op de voet - hoogte 50 cm breedte 13 cm
Afmetingen 50 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 385
Anton Heyboer - Woonhuis Den Ilp - 1986 - 35 x 40 cm kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Woonhuis Den Ilp - 1986 - 35 x 40 cm
Techniek Droge Naald
Afmetingen 35 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Borek Sipek - Kristallen Vaas met 2 glazen bladeren en 3 bloemenhouders - Alterego - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Kristallen Vaas met 2 glazen bladeren en 3 bloemenhouders - Alterego - 1990
Afmetingen 50 x 45 x 45 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 350
Anton Heyboer - Erkenning - 1954/1985 - Hahnemühle papier - 78 x 54 cm kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Erkenning - 1954/1985 - Hahnemühle papier - 78 x 54 cm
Techniek Droge Naald
Afmetingen 78 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Nic Jonk - Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 295!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Sirenen - Zilveren beeldje - Gesigneerd, genummerd en gedateerd
Techniek Zilver
Afmetingen 6.5 x 6.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Anton Heyboer - Kip, Confrontatie en Klaverblad - 75 x 53 cm - 2x gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip, Confrontatie en Klaverblad - 75 x 53 cm - 2x gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Anton Heyboer - Wijze man - Ets op van Gelder papier met olieverf uit de tube - 3 x gesigneerd kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Wijze man - Ets op van Gelder papier met olieverf uit de tube - 3 x gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Nic Jonk - Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 795!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Woman and Pegasus - Bronzen beeld op natuurstenen sokkel - Gesigneerd
Techniek Brons
Afmetingen 26 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Anton Heyboer - Bewustzijn.... Ets met kleur - Molenpapier - 53 x 78 cm - 1984 - gesigneerd 2x kopen? Bied vanaf 800!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Bewustzijn.... Ets met kleur - Molenpapier - 53 x 78 cm - 1984 - gesigneerd 2x
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Anton Heyboer - Symboliek - 1983 - van Gelder papier - 64 x 100 cm kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Symboliek - 1983 - van Gelder papier - 64 x 100 cm
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - Het eeuwige is twee vrouwen - 1982 - 4 x gesigneerd - 64 x 100 - van Gelder kopen? Bied vanaf 800!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het eeuwige is twee vrouwen - 1982 - 4 x gesigneerd - 64 x 100 - van Gelder
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Anton Heyboer - Moeder en Zoon- 1987 - 78 x 55 cm - Gesigneerd met etsinkt & guldenafdrukken kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en Zoon- 1987 - 78 x 55 cm - Gesigneerd met etsinkt & guldenafdrukken
Techniek Droge Naald
Afmetingen 78 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150