Lid sinds 2011 / Gouda, Nederland
22 aangeboden items / 219 verkochte items
Techniek | Brons |
Afmetingen | 22 x 16 x 23 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 79 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56.5 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56.5 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 25 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 31 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 24 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 50 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 50 x 45 x 45 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 78 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zilver |
Afmetingen | 6.5 x 6.5 x 4 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 75 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 64 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 26 x 20 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 78 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |