Robson Reismarques - zonder titel
Tini van Doornik - Kemphanen en grutto's
Simone Lipschitz - Always look at the bright side
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
mooi exemplaar | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Capelle aan den ijssel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.