14k geel gouden oorhangers bezet met roos diamanten tot. 0.50ct – G/H – SI
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
14k geel gouden rozet ring met briljant geslepen diamanten - rm 17
Joan Gardy Artigas - Les Inséparables
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
Passe-partout | 38 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.