Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2015 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 30.5 x 9 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Inclusief originele verpakking en boek | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.