Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Narayanan Akkitham - "De Oceaan van Schoonheid"
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 2015 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 30.5 x 9 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Inclusief originele verpakking en boek | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.