Jef Diederen - Mooi hoofd, litho
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
Jan van Rijsewijk - Den Haag Gevangenpoort
Marius Janssen - Rotterdam Vlaggeman
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Collage |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 31 x 24 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.