Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 59 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |