14k bicolour gouden oorbellen met diamant 0.40 ct
Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handgetekend
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
14k rood gouden hanger met briljant geslepen diamant 0.15 ct
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Afmetingen | 36 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1206 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
| ||||||||
Garantie | |||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie .