Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 29.5 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1800 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.