Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2019 |
Techniek | Handgekleurd |
Drager | Textiel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie fatpaint van Peter Donkersloot. Afmetingen: 120 x 100 cm.
Achtergrond doek is geheel geschilderd en hierna voorzien van print naar een origineel. Daarna licht ingeschilderd. Opgespannen op 4 cm dik spieraam, kan zo aan de muur.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Kunstwerk verkeerd in goede conditie. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vleuten, Nederland |