Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 10 x 40 x 28 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4090 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
De schaal is in prima conditie en heeft geen chipjes. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.