Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1946 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het boek is verder heel, niet ingescheurd of beschreven.
Wel door de tijd wat verkleurd en heeft ooit eens een niet hinderlijke lichte watervlek gekregen (links onder), maar verder in goede en leesbare staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.