Jef Diederen - Mooi hoofd, litho
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
Jan van Rijsewijk - Den Haag Gevangenpoort
Marius Janssen - Rotterdam Vlaggeman
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
3 winzige Fleckchen . | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.