Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hans van Wingerden
Handgesigneerd op certificaat
Beeldend kunstenaar Hans van Wingerden, afgestudeerd Koninklijke Academie 's-Hertogenbosch 1974, onder rijksgecommitteerde Ger Lataster.
Docenten: Marcel Brands, Jef Diederen,
Hans van Wingerden was in 1977 winnaar van een van de belangrijkste Nederlandse onderscheidingen, de Koninklijke Subsidie.
Tentoonstellingen in Binnen- en Buitenland
Werk in bezit van: Rijksdienst Beeldende Kunst, Musea, vele Bedrijven en Particulieren in Binnen en Buitenland
Dit werk is nooit geëxposeerd geweest
Conditie | |
Conditie | Goed |
Met passepartout en houten (bak) Barth Lijst Onbeschadigd | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland |