Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij

Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!
Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!Roelf Gerbrands - Een polderweg - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 250!
  • Roelf Gerbrands (1891-1954)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Marouflé
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Verstilde scene in een polder, mooi diffuus licht.
Olieverf op linnen (36x46), bevestigd op een houten plaat.
Het geheel is geplaatst achter een passepartout, en glas.
In een bijzonder fraaie gipsen lijst van hoge kwaliteit.
Het doek is in prima gebruikte staat. De lijst heeft licht herstel.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00