Joan Gardy Artigas - Zonder titel
Herman van der Hoff - Muze no. 1
Herman van der Hoff - Muze no. 4
Jaap Kruijff - Uit de serie Gilgamesj Epos
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||||
klein hoekje mist, vlekje van koffie, niet op de afbeelding. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.