Sarika Goth - Stilleven met droogbloemen en kinderkopje

Sarika Goth - Stilleven met droogbloemen en kinderkopje kopen? Bied vanaf 450!
Sarika Goth - Stilleven met droogbloemen en kinderkopje kopen? Bied vanaf 450!Sarika Goth - Stilleven met droogbloemen en kinderkopje kopen? Bied vanaf 450!Sarika Goth - Stilleven met droogbloemen en kinderkopje kopen? Bied vanaf 450!
  • Sarika Goth (1900-1992)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1933
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Sárika (Charlotte) Góth (1900-1992)
Stilleven met droogbloemen en kinderkopje
l.o. gesigneerd en gedateerd 1933

Extra informatie:
Sárika Góth was een getalenteerd kunstenares dat opgroeide in een schildersfamilie. Góth was een dochter van Maurice Moritz Góth en Ada Lowith, beiden kunstschilder. Ze werd geboren in Wenen en groeide op in Boedapest, Parijs en Zeeland.

In 1924 nam Sárika Góth lessen bij de Franse kubist en kunsttheoreticus André Lhote. Bij André Lhote studeerde Góth de principes van het kubisme en ontwikkelde ze een sterke basis in de abstracte kunst. Haar werk toont duidelijke invloeden van het kubisme, met geometrische vormen, gedurfde lijnen en een streven naar het weergeven van meerdere perspectieven op een enkel onderwerp. Toch zal haar werk altijd figuratief blijven. Góth had haar eerste expositie in 1925 in het Stedelijk Museum Amsterdam. Na haar studietijd in Parijs woonde zij afwisselende in Amsterdam en Veere. Naast kunstenaar was zij ook kunsthandelaar, specifiek in antieke meubels.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 14,95
Naar Duitsland € 14,95
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 29,95