Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Kunstenaar:Siep van den Berg
jaar: 1979
Techniek: Collage
Signatuur: Gesigneerd
Uitgave: recto en verso is het blad voorzien van collage/tekening en tekst
Staat: Mint
Joseph Luns wordt hier de Kampioen Flapdrol door Siep van den berg genoemd
jaar : 1979
gesigneerd : SvdB in zwarte balpen
afmetingen : 27,9 x 20 cm.
conditie: mint
het blad is aan voor en achterzijde voorzien van tekst /collage en tekening
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |