Giovanni Dalessi - monumentaal boek uit 2012
Katrien Caymax - Twee zachte Karakters
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie en Originele Inkttekening(blauwe inkt) op papier uit 1959
Afmeting blad 24x15 cm in prima staat
Wordt geleverd met kopie van het eerste blad van het schetsboek: een handgeschreven tekst
van Siep vd Berg door hem gesigneerd en gedateerd(1.12.1959)
Verzendkosten 10 euro in ned 20 euro in belgie