Henriette van Egten - Sneeuwman smelt
Arthur Bernard - Zeefdruk, Three in red - Ingelijst
Ton Pape - Zonder titel (2715)
Knud Odde - kleuren ets - 2003 - oplage 30 ex
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 9/50 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.