Lid sinds 2022 / Den Haag, Nederland
2 aangeboden items / 70 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 3.1 x 4.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 7 x 10.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |