Stefanie Schneider - NORD STAR TRAIL, gesigneerd en genummerd 1/10
Herman Brood - New York (inclusief certificaat!)
IABO - IABO – “I nuovi Supereroi" (infermieri) – Donna – gesigneerd en ingelijst
Eppo Doeve - Afscheid Prof. Dr. Lameris; Sol Justitiae illustra Nos
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2020 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 + 20 A.P. |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Thomas Ruff, „phg.s.01“, 2012/2020, Chromogener Abzug, Motivgröße: 24 × 18 cm, Papiergröße: 30 × 24 cm, Auflage: 100 + 20 A.P., rückseitig nummeriert und signiert. Die Arbeit befindet sich in einem einwandfreien Zustand. Es handelt sich um einen Privatverkauf. Daher werden Rücknahme und Gewährleistungsansprüche ausgeschlossen. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||