Toni Costa - Un giorno diverso - Verkocht

Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!

Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!Toni Costa - Un giorno diverso kopen? Bied vanaf 95!
  • Toni Costa (1935-2013)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2021
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

De kunstenaar verwerft toenemende erkenning vanwege zijn schildertechniek met het onderwerp bomen.  Olieverf op canvas, Handgesigneerd
Toni Cimino (1962) is een opkomende Italiaanse schilder die is geboren in Cropani, een klein stadje in het zuiden van Italië. Nadat Toni Cimino aan een kunstacademie had gestudeerd, leerde hij zichzelf schilderen. Hij schildert prachtige kleurrijke landschappen en is beroemd om zijn bomen. Zijn werken zijn te vinden in een aantal kunstgalerijen en op kunstveilingen worden zijn werken steeds populairder.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50

Toni Costa (1935-2013)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  Bontebock
Lid sinds 2021
14 verkochte items
30 cm
30 cm