Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 32 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.