Romain Malfliet - belfort markt Brugge
IGI - gecertificeerde diamant 0.58 ct E - VVS1
IGI - gecertificeerde diamant 0.62 ct G - VVS2
IGI - gecertificeerde diamant 1.56 ct M - SI2
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 39/100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.