Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp

Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!
Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!Willem G.F. Jansen - Uitgestrekt landschap met gezicht op een dorp kopen? Bied vanaf 120!
  • Willem G.F. Jansen (1871-1949)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Aquarel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 20 x 27 cm (h x b)
Passe-partout 41 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie tekening, aquarel en pastel op papier, van W.G.F. Jansen.  Voordat hij zich in 1908 als vrij schilder in Blaricum vestigde werkte W.G.F. Jansen als decoratieschilder bij de porseleinfabriek Rozenburg in Den Haag en als plateelontwerper in Gouda. Zijn werk kan getypeerd worden als nabloei van de Haagse School. Het was vooral Jacob Maris die hij bewonderde, hetgeen tot uiting komt in zijn vlotte penseelvoering en liefde voor het puur Hollandse landschap. Hij schilderde zee- en strandgezichten, intieme boerenerven, riviergezichten onder hoge luchten, weidelandschappen en stille heidelandschappen met schapen. Hij werd alom geprezen om zijn sterk ontwikkeld gevoel voor kleurnuances, vooral in gekleurde witten, groenen en grijzen. Musea: Singermuseum Laren en Zuiderzeemuseum in Enkhuizen.
Goede en oiginele staat, mooi van kleur.
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Willem G.F. Jansen (1871-1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Bergh
68 verkochte items
Alle items (5)
49 cm
41 cm
27 cm
20 cm