Anton Heyboer - Madonna met Kind - Ets met kleur - 1985 - 36 x 39 cm
18k wit gouden rijring met robijn 0.34 ct - rm 17.5
Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15
18k wit gouden ring met diamant 0.25 ct - rm 18.5
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 59 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.