Leuke, grafische aandoende lithografie van de hand van Wim Zwiers. Het lijkt alsof hij op een heuvel bij Vezelay (Frankrijk) heeft gezeten en lekker heeft zitten tekenen. Dit overzicht komt erg grafisch over. Prachtig. Rechtsonder in de afbeelding staat ook nog het monogram van de kunstenaar. Daar denk ik het jaartal 71 bij te zien staan, maar dit is niet zeker. Oordeel zelf op de foto's.
Wordt verzonden in een koker.
Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Zeer Goed
kleine ezelsoor r.b. aan het papier.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25