3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Herbert Zangs - Öl auf Leinwand - montiert-handsigniert kopen? Bied vanaf 1200!
Herbert Zangs (1924-2003) Duits Olieverf op doek - gemonteerd - handgesigneerd
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.200
Guus Kuit - Urk met vuurtoren en zeiler - grote kleurets, eigen druk kopen? Bied vanaf 75!
Guus Kuit (1952) Nederlands Urk met vuurtoren en zeiler - grote kleurets, eigen druk
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Daniel Pelletti - Primorood kopen? Bied vanaf 50!
Daniel Pelletti (1948) Belgisch Primorood
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Isabella Ritschl - Gemälde - handsigniert kopen? Bied vanaf 99!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Schilderij - handgesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Bert Stern - Marylin Monroe - original Poster (85 x 52 cm) kopen? Bied vanaf 120!
Bert Stern (1929-2013) Amerikaans Marylin Monroe - originele poster (85 x 52 cm)
Techniek Overig
Afmetingen 52 x 85 cm (h x b)
€ 120
Luc Van Malderen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Luc Van Malderen (1930-2018) Belgisch Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde - UNIKAT von 2008 - handsigniert kopen? Bied vanaf 750!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 750
Corneille - 2 monumentale hardcover boeken kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 monumentale hardcover boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 65
Ellen Meuwese - Hardloopster - groot acrylschilderij (70x50) kopen? Bied vanaf 150!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands Hardloopster - groot acrylschilderij (70x50)
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jiri Anderle - Jiři Anderle "Lächelnd des Glück" 1967 - Auflage X - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 10!
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Bettina Rheims - Weiblicher Akt, 5 Mai, Paris kopen? Bied vanaf 90!
Bettina Rheims (1952) Frans Chambre Close, 26 augustus, Parijs
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 90
Herman Brood - Cactusman - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Cactusman - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 105
2 biedingen
Peter Nieuwendijk - Pastiche: Eten in de vrije natuur kopen? Bied vanaf 195!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands Pastiche: Eten in de vrije natuur
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 25 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006 kopen? Bied vanaf 80!
Patrick Demarchelier (1943) Frans Naomi Campbell, 2006
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 80
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Zeegezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 11.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Heertje van Doornik - Laantje met bomen kopen? Bied vanaf 15!
Heertje van Doornik (1880-1936) Nederlands Laantje met bomen
Techniek Potlood
Afmetingen 20 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Harry Langdon - "Angelina Jolie" - Fotoshooting" 11.01.1991 - Los Angeles - Blindstempel kopen? Bied vanaf 90!
Harry Langdon (1934) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 90
Dite Bultje - Onbekend kopen? Bied vanaf 550!
Dite Bultje Nederlands Onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
€ 550
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 500
Jiri Anderle - „DONNA" 1979 - Auflage 130 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Techniek Ets
Afmetingen 62.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Bernhard Jäger - "Kleiner Kopf" 1978 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 10!
Bernhard Jäger (1935) Duits "Klein hoofd"
Techniek Litho
Afmetingen 15 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Leo Kaldenbach - no 132 kopen? Bied vanaf 75!
Leo Kaldenbach (1947) Nederlands no 132
Techniek Monotype
Afmetingen 30.7 x 30.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Theo Bitter - Experiment kopen? Bied vanaf 250!
Theo Bitter (1916-1994) Nederlands Experiment
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Dirk Broeder - Amstelpark dierentuin kopen? Bied vanaf 67!
Dirk Broeder (1955) Nederlands Amstelpark dierentuin
Techniek Gouache
Afmetingen 34.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 67
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 200!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Helmut Newton - "They are comming (dressed), Paris" 1981 - nummeriert kopen? Bied vanaf 100!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 24 cm (h x b)
€ 100
Ad Verstijnen - Koetje kopen? Bied vanaf 250!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Koetje
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Robert Rauschenberg - Fotograf kopen? Bied vanaf 75!
Robert Rauschenberg (1925-2008) Amerikaans Fotograf
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
€ 75
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 700!
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Lucio Fontana - Lucio Fontana graphics, multiples and more kopen? Bied vanaf 15!
Lucio Fontana (1899-1968) Argentijns Italiaans Lucio Fontana graphics, multiples and more
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
€ 15
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 20!
Paul van der Eerden (1954) Nederlands Offsetlitho ik heb zin om te denken
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 43 cm (h x b)
€ 20
David Salle - tentoonstellingsaffiche kopen? Bied vanaf 20!
David Salle (1952) Amerikaans tentoonstellingsaffiche
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 93 cm (h x b)
€ 20
Nicola de Maria - tentoonstellings affiche kopen? Bied vanaf 40!
Nicola de Maria (1954) Italiaans tentoonstellings affiche
Techniek Offset
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
€ 40
Ad Verstijnen - Love is …. kopen? Bied vanaf 225!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Love is ….
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Alexander Calder - original Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 89!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans original Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 89
Enrico Baj - Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Niet of onleesbaar gesigneerd - Getransplanteerd kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Getransplanteerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 39 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Tauromachie chinoise
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Bonal - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 174!
Jan Bonal (1927) Frans Zonder Titel
Afmetingen 106 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 174
Afmetingen 103 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 174
Jan van Riel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 169!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 72 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 169