Jan Sluijters junior (1914 - 2005), zoon van Jan Sluijters sr. was door het beroep van zijn vader van jongsaf aan vertrouwd met het schildersvak. Hij werd opgeleid aan de Rijksnormaalschool voor Tekenonderwijzers en de Rijksacademie in Amsterdam en specialiseerde zich in het schilderen, tekenen en aquarelleren van stadsgezichten, stillevens en vooral landschappen. Zijn kleurig en expressief impressionisme doet enigszins denken aan dat van zijn vader.De kunstenaar woonde en werkte in Amsterdam en vanaf 1945 in Baambrugge.Hij was lid van de Amsterdamse schildersverenigingen St.Lucasen Arti et Amicitiae.Exposeerde in velerlei galeries en musea en is met werk vertegenwoordigd in vele collecties in binnen- en buitenland.
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Jan Sluijters (jr.) verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Jan Sluijters (jr.) dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Jan Sluijters (jr.) via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Jan Sluijters (jr.) verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Jan Sluijters (jr.) en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Jan Sluijters (jr.) die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Jan Sluijters (jr.) via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Jan Sluijters (jr.) kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Jan Sluijters (jr.) te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Jan Sluijters (jr.) gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Jan Sluijters (jr.) via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Jan Sluijters (jr.) op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Jan Sluijters (jr.) toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Jan Sluijters (jr.) niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Jan Sluijters (jr.) te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Jan Sluijters (jr.) dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Jan Sluijters (jr.). Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.