DORO8
  5. DORO8

DORO8

Lid sinds 2024 / Deutsch-Wagram, Oostenrijk

24 aangeboden items / 4 verkochte items

Tetsuro Sawada - "Views (blau)" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Afmetingen 56 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Gerhard Richter - "WAR CUT" 2004 - Künstler Buch kopen? Bied vanaf 280!
Gerhard Richter (1932) Duits "Merlin" 1991 - grote posters
Techniek Hardcover
Afmetingen 25.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 280
David Roth - Siebdruck - Auflage 150 - signiert-nummeriet kopen? Bied vanaf 180!
David Roth (1942) Amerikaans Zeefdruk - oplage van 150 - gesigneerd-genummerd
Afmetingen 75 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Gerhard Richter - Gerhard RICHTER „Image after Image" große Museumsposter (124 x 124 cm) kopen? Bied vanaf 230!
Techniek Offset
Afmetingen 124 x 124 cm (h x b)
€ 230
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithographie (gross-Format) kopen? Bied vanaf 280!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans "Farandole" 1971 - Lithografie (groot formaat)
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 86 cm (h x b)
€ 280
Herbert Zangs - Öl auf Leinwand - montiert-handsigniert kopen? Bied vanaf 1200!
Herbert Zangs (1924-2003) Duits Olieverf op doek - gemonteerd - handgesigneerd
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.200
Tetsuro Sawada - "Brilliant Views" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Afmetingen 56 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Francis Bacon - "Retrospektive" 1996 - originalplakat der Ausstellung, Haus der Künste - München kopen? Bied vanaf 80!
Francis Bacon (1909-1992) Engels Iers "Retrospectief" 1996 -
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
€ 80
Karl Fred Dahmen - Radierung, 1980 - Auflage 75 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
Karl Fred Dahmen (1917-1981) Duits "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Techniek Ets
Afmetingen 74.5 x 98.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Antoni Tapies - "Homage to Joan Miro" 1993 - signiert in der Platte kopen? Bied vanaf 90!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans "Hommage aan Joan Miro" 1993
Techniek Offset
Afmetingen 84 x 59 cm (h x b)
€ 90
Isabella Ritschl - Ölgemälde auf Leinwand - handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Olieverfschilderij op doek - handgesigneerd
Afmetingen 46 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2011 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 900
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2008 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 900
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 750!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 750
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
Michel Rabanelly (1957) Frans "AFRIK HACHE" 2005 - schilderij - UNIKAT - handgesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 101 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Narayanan Akkitham - "The Ocean of Beauty" - Auflage 100 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Narayanan Akkitham (1939) Frans Indiaas "De Oceaan van Schoonheid"
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - limitierte Auflage 100 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 699!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Afmetingen 75.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Karl Fred Dahmen - „Chronik des Galilei“ 1965- Auflage 100 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Karl Fred Dahmen - „Schöner Traum“ 1974 - Auflage 75 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Narayanan Akkitham - Radirung aus Edition Saundarya-Lahari - Auflage 100 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Jiri Anderle - "Elisabeth von Sachsen" 1981 - Auflage 70 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 400!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Gunter Damisch - "2 POLE" - Auflage 17 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 450!
Gunter Damisch (1958-2016) "Rotwegverschlingung" 1997 - Editie 33 - handgesigneerd en genummerd
Techniek Ets
Afmetingen 75.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450