Jasper Hagenaar (1977) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 450