Lid sinds 2022 / Spijkenisse, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 63.7 x 48.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Geluidskunst |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 23 x 17 cm (h x b) |