Lid sinds 2024 / Burgum, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 58 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 87 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |