Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Gedecoreerde plooischotel 1064 bloemen
Bied mee
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 45
Lid sinds 2024 / Leek, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 11 x 10 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 350 g |
Afmetingen | 7 x 9 x 7 cm (h x b x d) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 60 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |