Tomanovic
  5. Tomanovic

Tomanovic

Lid sinds 2022 / LEIDEN, België

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Bob Tomanovic - Waddenzee kopen? Bied vanaf 275!
Bob Tomanovic (1954) Nederlands Waddenzee
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Bob Tomanovic - Namiddag op de Wadden kopen? Bied vanaf 295!
Bob Tomanovic (1954) Nederlands Namiddag op de Wadden
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Bob Tomanovic - Ochtend op de Waddenzee kopen? Bied vanaf 175!
Bob Tomanovic (1954) Nederlands Ochtend op de Waddenzee
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175