Gerard van de Weerd (1952) geen titel
Bied mee
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 57 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 80
1 bieding