Bruno1950
  5. Bruno1950

Bruno1950

Lid sinds 2024 / Nootdorp, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Ad Beekmans - Molen gezicht, waarschijnlijk bij kinderdijk. kopen? Bied vanaf 25!
Ad Beekmans (1904-1978) Nederlands Molen gezicht, waarschijnlijk bij kinderdijk.
Afmetingen 40 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Arnold Borel - Schaapsherder bij voerbak kopen? Bied vanaf 80!
Arnold Borel (1898-1986) Nederlands Schaapsherder bij voerbak
Afmetingen 79 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Hendrik Jan ten Cate - Dame op bospad kopen? Bied vanaf 60!
Hendrik Jan ten Cate (1767-1866) Nederlands Dame op bospad
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 60