Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Man met pijp en vrouw voetverzorging
Techniek | Litho |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Gips |
Afmetingen | 40 x 8 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 850 g |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |