design-nagel
  5. design-nagel

design-nagel

Lid sinds 2022 / Hage, Duitsland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Karl Bianga - roter Sand kopen? Bied vanaf 220!
Karl Bianga (1930-2015) Duits rood zand
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Karl Bianga - Waltershof Bulk kopen? Bied vanaf 220!
Karl Bianga (1930-2015) Duits Waltershof Grootverpakking
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Mohamed Zouari - La porte de Lèspoir kopen? Bied vanaf 480!
Mohamed Zouari (1953) Tunesisch De Lèspoir-poort
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 480
Willy Graba - Am Wattenmeer,Kampen auf Sylt kopen? Bied vanaf 600!
Willy Graba (1894-1973) Duits Aan de Waddenzee, Kampen op Sylt
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600