Lid sinds 2017 / Leffinge, België
16 aangeboden items / 23 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 55 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 90 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 76 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 75 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 63 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 57 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 76 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 64 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 64 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 60 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 51.5 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |