Diepro
  5. Diepro

Diepro

Lid sinds 2023 / Hamminkeln, Duitsland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Hendrikus Roodenburg - Rotterdam 1940, Blick auf das Spinola-Haus am spanischen Kai in Rotterdam kopen? Bied vanaf 49!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Rotterdam 1940, gezicht op het Spinola Huis aan de Spaanse kade in Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 49
Jan Boon - Häuser und Bäume 1924 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Boon (1882-1975) Nederlands Huisjes en Boomen 1924
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40