Lid sinds 2024 / Boekel, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 14 x 8.5 x 11 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 11 x 6.5 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 7 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 73.5 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |