Jojo62370
  5. Jojo62370

Jojo62370

Lid sinds 2024 / Londerzeel, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Frank Verhe - Gehucht onder de sneeuw kopen? Bied vanaf 185!
Frank Verhe (1935-2022) Belgisch Gehucht onder de sneeuw
Afmetingen 77 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Val-Saint-Lambert - Set van 5 glazen Val Saint Lambert - periode +/-1955 kopen? Bied vanaf 400!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Set van 5 glazen Val Saint Lambert - periode +/-1955
Afmetingen 18 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400