Kunsthandel_Mesley
  5. Kunsthandel_Mesley

Kunsthandel_Mesley

Lid sinds 2024 / Enkhuizen, Nederland

45 aangeboden items / 44 verkochte items

Corneille - Mondriaan Huis - ingelijst - 1996 - Romeins kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mondriaan Huis - ingelijst - 1996 - Romeins
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Corneille - Huit Chats - ingelijst - 1996 - 250 ex. kopen? Bied vanaf 315!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Huit Chats - ingelijst - 1996 - 250 ex.
Afmetingen 73 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Corneille - zonder titel - 2002 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel - 2002 - 200 ex.
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 265
Corneille - Sarabande Noire - ingelijst - 1992 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sarabande Noire - ingelijst - 1992 - 200 ex.
Afmetingen 78 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Sarabande - ingelijst - 1992 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sarabande - ingelijst - 1992 - 200 ex.
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Fon Klement - Boardsnede - Rouge et Mauve - ingelijst - 1994 - 50 ex. kopen? Bied vanaf 235!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - Rouge et Mauve - ingelijst - 1994 - 50 ex.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 89 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 235
Fon Klement - boardsene - Abondent - ingelijst - 1996 - 125 kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands boardsene - Abondent - ingelijst - 1996 - 125
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 79 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Maartje Wijngaarden - lot van 3 zeefdrukken - Handgesigneerd - 24 ex. kopen? Bied vanaf 100!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands lot van 3 zeefdrukken - Handgesigneerd - 24 ex.
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Henk van Vessem - zonder titel - ingelijst - 200 ex. - 1994 kopen? Bied vanaf 100!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zonder titel - ingelijst - 200 ex. - 1994
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 87 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 87 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Maartje Wijngaarden - lot van 4 zeefdrukken - Handgesigneerd - 50 ex/EA kopen? Bied vanaf 100!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands lot van 4 zeefdrukken - Handgesigneerd - 50 ex/EA
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jean Paul Marsman - Lot van 4 zeefdrukken - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Jean Paul Marsman (1962) Nederlands Lot van 4 zeefdrukken - handgesigneerd
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Corneille - Le ciel rouge de l'amour - ingelijst - 1998 - 300 ex. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le ciel rouge de l'amour - ingelijst - 1998 - 300 ex.
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Banlieaue- ingelijst - 1987 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Banlieaue- ingelijst - 1987 - 200 ex.
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Hommage Holland - 1993 - 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage Holland - 1993 - 250 ex.
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Herman Brood - We're a team - ingelijst - 550 ex, kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands We're a team - ingelijst - 550 ex,
Afmetingen 66 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Herman Brood - Lekkerding - ingelijst - 350 ex. kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Lekkerding - ingelijst - 350 ex.
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Herman Brood - Tuig vd Richel - ingelijst - 1/80 ex. kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Tuig vd Richel - ingelijst - 1/80 ex.
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 395
1 bieding
Ans van Dijk - Amarillo - ingelijst - 2001 - HC kopen? Bied vanaf 75!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Amarillo - ingelijst - 2001 - HC
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Ans van Dijk - Beast - ingelijst - 2001 - HC kopen? Bied vanaf 75!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Beast - ingelijst - 2001 - HC
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 115
1 bieding
Ad van Hassel - lot van 4 zeefdrukken - 2002 - 100 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Ad van Hassel (1953) Nederlands lot van 4 zeefdrukken - 2002 - 100 ex.
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Maarten Dekker - Homeless- ingelijst - 1989 kopen? Bied vanaf 100!
Maarten Dekker (1950) Nederlands Homeless- ingelijst - 1989
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Peter Klashorst - Ami Colee- ingelijst - 75 ex. kopen? Bied vanaf 165!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Ami Colee- ingelijst - 75 ex.
Techniek Offset
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Clemens Briels - Hurricane Michel on his way to Florida - 2003 - 175 ex. kopen? Bied vanaf 145!
Clemens Briels (1946) Nederlands Hurricane Michel on his way to Florida - 2003 - 175 ex.
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Peter Klashorst - Fruitmeisje - ingelijst - groot - EA. kopen? Bied vanaf 150!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Fruitmeisje - ingelijst - groot - EA.
Techniek Offset
Afmetingen 105 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Peter Klashorst - Meisje met kom - ingelijst - groot - 75 ex. kopen? Bied vanaf 115!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Meisje met kom - ingelijst - groot - 75 ex.
Techniek Offset
Afmetingen 107 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Clemens Briels - Day and Night - 1993 - 100 ex. kopen? Bied vanaf 145!
Clemens Briels (1946) Nederlands Day and Night - 1993 - 100 ex.
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Clemens Briels - The Flower for the Girl - 2000 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 145!
Clemens Briels (1946) Nederlands The Flower for the Girl - 2000 - 20 ex.
Afmetingen 42.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Peter Klashorst - Turn Around Elisa - ingelijst - groot - EA 15 kopen? Bied vanaf 170!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Turn Around Elisa - ingelijst - groot - EA 15
Afmetingen 100 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 170
Peter Klashorst - Face - ingelijst - EA kopen? Bied vanaf 115!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Face - ingelijst - EA
Afmetingen 75 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Clemens Briels - Dish Dog - 2003 - 175 ex. kopen? Bied vanaf 145!
Clemens Briels (1946) Nederlands Dish Dog - 2003 - 175 ex.
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Peter Klashorst - zonder titel - zeefdruk - 90 ex. kopen? Bied vanaf 95!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands zonder titel - zeefdruk - 90 ex.
Afmetingen 96 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Dominique Chan - zeefdruk - ingelijst - 125 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Dominique Chan (1950) Nederlands zeefdruk - ingelijst - 125 ex.
Afmetingen 58 x 133 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Theo Onnes - Koe - ingelijst - 150 ex. kopen? Bied vanaf 115!
Theo Onnes (1957) Nederlands Koe - ingelijst - 150 ex.
Afmetingen 83 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Jacqueline Schäfer - Tafel met stoel - ingelijst - 75 ex. kopen? Bied vanaf 150!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Tafel met stoel - ingelijst - 75 ex.
Afmetingen 121 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jacqueline Schäfer - zeefdruk - ingelijst - 99 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands zeefdruk - ingelijst - 99 ex.
Afmetingen 107.5 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Clemens Briels - Antripode - 1995 - 100 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Clemens Briels (1946) Nederlands Antripode - 1995 - 100 ex.
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Clemens Briels - The Future - 1995- 100 ex. kopen? Bied vanaf 115!
Clemens Briels (1946) Nederlands The Future - 1995- 100 ex.
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Peter Diem - Designer Cow Blue - 1995 - 25 ex. kopen? Bied vanaf 115!
Peter Diem (1945) Nederlands Designer Cow Blue - 1995 - 25 ex.
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Peter Diem - Designer Cow Yellow - 1995 - 25 ex. kopen? Bied vanaf 125!
Peter Diem (1945) Nederlands Designer Cow Yellow - 1995 - 25 ex.
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Ronald Boonacker - Lago Di Garda Italy 3 - ingelijst - EA kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Lago Di Garda Italy 3 - ingelijst - EA
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Ronald Boonacker - Toscana IV - ingelijst - EA kopen? Bied vanaf 110!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Toscana IV - ingelijst - EA
Afmetingen 80 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Ronald Boonacker - Lago di Garda 1 - ingelijst - EA kopen? Bied vanaf 125!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Lago di Garda 1 - ingelijst - EA
Afmetingen 78 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125